Skip to content

Hakkımızda

2012 'den günümüzde hırdavat ve bağlantı elemanları sektörünün yenilikçi tedarikçisi...

Civata, Somun, Vida ve diğer bağlantı elemanlarının hızlı ve en iyi şekilde tedariği için uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

İşletmelerin sektörel ihtiyaçlarını karşılamak ve civata alanındaki tedarik eksikliğini gidermek amacıyla 2012 yılında Özdemir Civata Hırdavat San. ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında faaliyetlerimize başladık.


Rakiplerimizden farklı olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve yüksek kalitede hizmet vermektir. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda günden güne daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.


Sektörde zaman zaman yaşanan ham madde ve tedarik zincirlerindeki aksaklıklardan dolayı zorlaşan ürün tedariği konusunda ithal ürünler ile ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılamaya gayret ediyoruz. Sizden aldığımız yönlendirme, talep ve geri bildirimler doğrultusunda şirketimiz büyümekte ve daha iyi şekilde hizmet vermektedir. Geri bildirimleriniz ve göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sizlere teşekkür ederiz.


Civata, somun, vida ve diğer bağlantı elemanları konusunda ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize hızlı ve en iyi şekilde karşılamak için hizmetinizdeyiz. Bağlantı elemanlarında hızlı kaliteli ve güvenilir çözümler için bizimle iletişime geçin.

Sektörel ihtiyaçlarınıza uygun kaliteli bağlantı elemanları

2012 yılından beri sektörel bağlantı elemanları ve hırdavat alanında ihtiyaçlarınıza uygun kaliteli ürünleri tedarik ediyoruz.

0
Yıllık Tecrübe
0 Bin
Memnun Müşteri
0 Bin
Ürün Çeşidi
0 *
Hizmet Kalitesi