Hakkımızda
ÖZDEMİR CİVATA PİYASANIN CİVATA ALANINDAKİ TEDARİKÇİ EKSİĞİNİ GÖRMÜŞ VE 2012 YILINDA BU EKSİĞİ GİDERMEK AMACIYLA GEREK İTHALAT YOLUYLA GEREKSE İÇ PAZAR ARAŞTIRMALARIYLA FAALİYETİNE BAŞLAMIŞTIR.

PİYASADAKİ DİĞER RAKİPLERİNDEN FARKLI OLARAK HİZMETİ HERŞEYİN ÖNÜNE KOYARAK MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEKLERİNİ EKSİKSİZ YERİNE GETİRMEYİ AMAÇ EDİNEN ŞİRKETİMİZ, GÜNBEGÜN GELİŞİP BÜYÜMEKTEDİR.

BELLİ ZAMAN ARALIKLARINDA HAMMADDE SORUNU YAŞANDIĞINDAN; BULUNMASI ZORLAŞAN, HATTA BAZEN İMKANSIZLAŞAN ÜRÜNLERİ İTHAL EDEREK BİRAZ DA OLSUN MÜŞTERİLERİMİZ OLAN SİZ İMALATÇI VE TEDARİKÇİ FİRMALARIN BAĞLANTI ELEMANLARI KONUSUNDAKİ SIKINTILARINIZI GİDERMEKTEN MUTLULUK DUYACAĞIZ.

SİZLERİN GÖRÜŞLERİ VE ŞİKAYETLERİ, KİMİ ZAMAN YÖNLENDİRMELERİ VE TAVSİYELERİ SAYESİNDE ŞİRKETİMİZ HER GÜN DAHA DA BÜYÜMEKTE, DAHA DA İYİYE GİTMEKTEDİR. GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ BU İYİ NİYETTEN DOLAYI SİZ MÜŞTERİLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

ANA ÜRÜNLERİMİZ OLAN CİVATA, SOMUN, VİDA VE DİĞER BAĞLANTI ELEMANLARI KONUSUNDA PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZMEK, İSTEKLERİNİZE CEVAP VERMEK VE TALEPLERİNİZİ EN HIZLI VE EN İYİ ŞEKİLDE KARŞILAMAK İÇİN ALANINDA UZMAN EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ…

BAĞLANTI ELEMANLARINDA YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.SAYGILARIMIZLA,

AHMET FAİK ÖZDEMİR – İSMAİL ÖZDEMİR